Web üzerinde varlığını ve profilini artırmak isteyen her ölçekten şirketler için; en uygun, en profesyonel ve en son HTML5 ve CSS3 teknikleri kullanılarak güncel teknoloji ile yenilikçi profesyonel web tasarımları oluşturuyoruz.

Profesyonel web tasarım şirketinizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre oluşturulur. Günümüzde artan rekabet koşulları içerisinde, internetin de yaygınlaşmasıyla web sitelerine olan önem artmıştır. Kullanıcılar sitenize ulaştığında sizden önce web sitenizi görmekte ve sizi web siteniz üzerinden tanımaya çalışmaktadırlar. Bu yüzden web siteniz şirketinizi yansıtmalı ve kaliteli bir tasarımı olmalıdır.

Alanlarında uzman kadromuz ile şirketinizi bir bütün olarak ele alıp web tasarımınızın şirketinizi yansıtmasına özen gösteriyoruz. Geliştirilebilir yazılım alt yapısıyla sonradan çıkabilecek tüm web yazılım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Responsive web tasarım ile ziyaretçilerinize bilgisayar, tablet ve mobil cihaz ayırt etmeksizin rahat bir gezinme sağlayın.

Mobil Uygulama Tasarımı

Mobil cihazların kullanım oranları günümüzde masaüstü bilgisayarların kullanım oranları geçmeye başlamıştır. Bu sebeple iyi tasarlanmış bir mobil uygulamaya sahip olmanızın oldukça önemlidir. NCSOFT firması olarak sizlere kullanıcı dostu arayüze sahip ve kolay kullanılabilen mobil uygulamalar tasarlıyoruz.

Web Uygulama Tasarımı

Mobil uygulamalar dışında kullanıcıların büyük bir çoğunluğunun web sitelerine mobil cihazlar üzerinden erişmesinden dolayı da web projelerinizin için kullanıcıların rahat erişebileceği tasarımlar yaratıyoruz.

Banner Grafik Tasarımı

İnternet sitelerinin içerisinde yer alan reklam panoları olarak adlandırılan Banner formatlı tasarımlardır. Sizin internet sitenizin dışındaki sitelerde belirli bir ücret karşılığı sizlerin Banner reklamları yerleştirilir. Böylelikle o adresi ziyaret edenler reklamınızı izleyerek, tıkladıkları takdirde sizin sayfanıza yönlendirilirler.

Dergi Grafik Tasarımı

Sayfaların dizayn edilmesi ve içeriklerin hangi alanlarda yer alacakları dergilerin tasarım süreçleri içerisinde yer almaktadır. Metinlerin görsel açıdan duruşları, görsellerin boyutları, renklendirme, karakter boyutları ve sayfaların genel duruşları dergi grafik tasarımı kapsamında ele alınan konular arasındadır.

Afiş Grafik Tasarımı

Etkileyici bir afiş tasarlanabilmesi için öncelikle uygun bir görsel yaratılması gereklidir. İllüstrasyon ya da fotoğraf olarak seçilen bu görsel ise sloganınızı destekleyecek bir ifadeye sahip olmalıdır. Tüketicilerin algılarına göre tasarlanan afişler ise, insanların akıllarında uzun süre yer edebilmenizi sağlamaktadır.

Kart Grafik Tasarımı

İletişim bilgilerinin ve kişisel bilgilerin yer aldığı kart tasarımları, pazarlama çalışmalarında en fazla dikkat edilmesi konular arasındadır. Profesyonel bir şekilde tasarlanmış olan kartlar ile kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Kurumsal Kimliğinizi Yansıtın

İmajınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz logo tasarım çalışmaları sayesinde insanların akıllarında uzun yıllar boyunca yer edebilirsiniz. Logonuzun firmanızın bir yansıması ve dış görünüşüne ait ilk izlenimleri bırakacak etkileyici bir çalışma olması gerektiğini unutmayın.

Logo tasarımları, ürün ve hizmetleriniz hakkında insanlara kısa ve net bilgiler aktarır. Müşterileriniz ve işiniz arasında büyük bir bağ oluşmasını sağlarken, daha kolay bir biçimde akılda kalmanızı sağlar.