Şirketler için en üst düzeyde öncelik arz eden sunucuların bakım, onarım ve kurulum hizmetleri NCSOFT uzman kadrosu ile sorunsuz biçimde yapılandırılıp teslim ediliyor. Sunucu sanallaştırma sistemleri ile destekleniyor. Firewall kurulum, yönetim ve bakım hizmetleri ile şirketinizin verilerinin güvenliği 7 gün 24 saat sağlanmış oluyor.

Sunucu veri yedekleme, Bulut sunucu sistemleri ile maliyetlerin azaltılması, mevcut server sistemlerinin maksimum düzeyde performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Sorunsuz veri yönetimi için depolama sistemlerimizi kullanıyoruz ve maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Sanallaştırma sistemleri ile birlikte sunucu kapasiteleri en üst seviyede kullanılarak ölü yatırımların önüne geçiliyor. VMWare başta olmak üzere 10 farklı sisteme anlık olarak danışmanlık, destek hizmeti sunuyoruz.

Mevcut sunucu sistemlerininiz bakım, onarım ihtiyaçlarını 7/24 destek ekibimiz ile anında çözüme ulaştırıyoruz. Alanında uzman yazılım, donanım, network ve sistem mühendisleri ile her alanda soruna çözüm üretiyoruz.

Web sunucuların güvenliğinden, IIS, Apache gibi yazılımsal ihtiyaçlarada çözüm üretebiliyor, danışmanlık seviyesinde hizmet veriyoruz. Web Farm, Load Balancer gibi özel yapılar ile özellikle E-Ticaret gibi yoğun sistemleri rahatlıkla yönetiyoruz.

Windows ve Linux sunucu sistemleri üzerine oluşturulan ayrı ekiplerimiz ile her iki platformda rahatlıkla çalışabiliyoruz. Sql Server, Oracle, MySql gibi database yapılarına sistemsel ve yazılımsal düzeyde yönetim imkanı sunuyoruz.

Sunucu yönetimi, sunucu bakım ve güncelleme gibi isteklere özellikle perakende sektörünün yoğun zamanlarında anlık olarak 7/24 destek veriyoruz. Cloud Computing ile sınırsız çözümler üretiyoruz.