15 Yıllık Deneyim

NCSOFT kurulduğu günden itibaren yazılım sektöründe kendini geliştirmiştir ve yıllar içinde kazandığı deneyimlerle müşterilerin ihtiyaçlarına uygun özel çözümler üretmektedir.

Sektörel Bilgi Birikimi

NCSOFT, sahip olduğu bilgi birikimi ve deneyimleri ile üstlendiği tüm projelerde, teknik alt yapısı güçlü, kullanımı kolay, çözümler üretmektedir.

Kuvvetli Yazılım Altyapısı

NCSOFT, 15 yıllık tecrübesinin bir kazanımı olarak, gerçekleştirdiği projeler sonucunda oluşturduğu yazılım kütüphanesi ile birçok çözümün uygulama taslağını bünyesinde barındırmaktadır.

Deneyimli Mühendis Ekibi

NCSOFT, bünyesinde çalışan uzman ve deneyimli yazılım ekibi ile firmalara, farklı projeler ve teknoloji çözümleri ile hizmet sunmaktadır.

Hızlı ve Etkili Dış Kaynak Hizmeti

NCSOFT, firmaların istekleri doğrultusunda, firmaların istekte bulunduğu nitelik ve sayıda ‘dış kaynak’ hizmeti sunmaktadır.

Koordine Grup Şirketleri

NCSOFT, grup şirketleri olan, sunucu ve IT hizmetleri firması Hostingpaketi ile koordineli şekilde çalışarak, müşterilerine kapsamlı ve etkin hizmetler sunmaktadır.

Hizmet Garantisi

NCSOFT, gerek üretim aşaması ve gerek üretim sonrasında ürünün, istenilen niteliklerde olmasına ve kullanıcısına eksiksiz sunulmasına garanti vermektedir.