Müşteri Memnuniyeti

Şirketimiz; kendi alanlarında uzman personeliyle, hizmet kalitesini sürekli üst seviyelerde tutma gayretiyle yola çıkmıştır.

Başladığımız her projede teknolojinin son imkanlarını kullanarak müşteri memnuniyetinden taviz vermeden hizmet vermek şirketimizin temel felsefesi olmuştur.

Sosyal Sorumluluk

NCSOFT, kendi yapısını korumakla birlikte, toplumun genel çıkarlarını da geliştirecek ve koruyacak çalışmalar yürütmektedir.

İçinde yaşadığımız topluma dair çözümler üretilmesinde, dahil olduğumuz sektörün iyileştirilmesi ve geliştirmesinde, kaynak ve bilgilerin paylaşılması gibi konularda etkin faaliyetlerimiz bulunmaktadır.

İş Ahlakı

NCSOFT olarak müşterilerimizden personelimize kadar, iş ilişkisi içinde olduğumuz her bir kurum veya kişiye karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem gösteriyoruz.

Genel iş ahlakı ve prensipler dahilinde yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde, müşterilerimize yaklaşımımız aynı değer ve kararlılıktadır.

Çalışanların Mutluluğu

Üretken ve gelişime açık çalışanlardan oluşan şirketimiz, teknolojik gelişiminde önemli bir parçası olan eğitim faaliyetlerine önem vermektedir.

Çalışmalarımızı yürütürken, her bir çalışanımız projelerimizde aktif bir şekilde yer alarak, kendi bireysel gelişimlerini ve gelir düzeylerini de sürekli yükseltecek bir gayretle bizimle birlikte hareket ederler.

Her geçen gün imza attığımız büyük projelerle, gayretli ve ufku açık her bir çalışanımızın şirketimize kattığı değerlerle, daha da büyüyoruz.

Ar-ge

Gelirlerinin %40’ını Ar-ge çalışmalarına ayıran şirketimiz, değerlendirme ve gereksinimleriyle sürekli yeni çalışmalar içerisindedir.

NCSOFT olarak, kullandığımız teknolojilerin ve sektörün sürekli büyüyen bir ivmeyle gelişim göstermesi, çalışmalarımızı sürekli kılmaktadır.

İstihdam Yaratma

NCSOFT olarak, hizmet verdiğimiz sektörde kalıcı olmak adına hedeflerimizi uzun vadeli olarak belirlemekteyiz.

Sürekli gelişen ve büyümeye açık bir firma olarak, çalışmalarımızı sadece teknoloji değil aynı zamanda insan kaynaklı olarak da yürütmekteyiz.

Biliyoruz ki; Türkiye için üreten, istihdamı her geçen gün artan bir yapıya sahip bir firma olmak, ilkeli ve sağlam bir duruşla mümkün olacaktır.